به گروه تولید محتوای دیجیتال محتوادان خوش آمدید
نماد اعتماد درگاه Pay.ir logo-samandehi

سفارش تولید محتوا برای سایت (مراحل ثبت سفارش)

13 آذر
1396
سفارش تولید محتوا برای سایت

بسیاری از مدیران محترم وب سایت‌ها می‌دانند که اگر بخواهند در دنیای کسب و کار آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشند و دیده شوند، نمی‌توانند ارائه‌ی محتوای باکیفیت و سئوشده را نادیده بگیرند. از طرفی ممکن است وقت یا اطلاعات کافی برای تولید محتوا و به روزرسانی منظم مطالب و مقالات سایت یا وبلاگ نداشته باشند. اینجاست که به فکر برونسپاری و سفارش تولید محتوا برای سایت به مراجع تخصصی این حوزه خواهند افتاد.

احتمالا یکی از اولین سوالاتی که در این زمینه برای شما مطرح می‌شود بحث هزینه تولید محتوا و همچنین مراحل ثبت سفارش تولید محتواست. در مورد هزینه می‌توانید با مراجعه به «بسته‌های پیشنهادی ما» و همچنین مقاله «هزینه تولید محتوا برای سایت و توجیه اقتصادی آن» در این مورد تا حدودی اطلاعات کسب کنید. اما در مورد مراحل سفارش تولید محتوا در این مطلب کوتاه تا پایان با ما همراه باشید.

مراحل سفارش تولید محتوا برای سایت یا بلاگ در محتوادان:

1- از قسمت پاسخگویی در تلگرام که در تمامی صفحات سایت محتوادان قابل دسترسی است، درخواست اولیه  خود را مطرح کنید.

2- ارائه مشاوره رایگان برای تعیین کلمات کلیدی مناسب و استراتژی تولید محتوای متنی در وب سایت شما از سوی تیم محتوادان.

3- ارائه رایگان یک نمونه مقاله مختص وب‌سایت شما از سوی گروه محتوادان پس از انجام توافق اولیه.

4- واریز وجه و ثبت سفارش تولید محتوا به صورت هفتگی پس از توافق نهایی (بر اساس تعدا مقالات مورد نیاز در یک هفته با تعداد کلمات توافقی. مثلا 3 مقاله 700 کلمه‌ای در هر هفته)

5- ارسال فایل‌ مقالات به صورت روزانه در طول هفته (در صورت تمایل کار بارگذاری مقالات در وب‌سایت نیز توسط تیم محتوادان انجام خواهد شد)

 

امیدواریم تجارب ما در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، راهگشای دغدغه‌های رونق کسب‌و‌کار شما در دنیای آنلاین باشد و با همکاری دوسویه بتوانیم گام موثری برای رسیدن به این هدف داشته باشیم.

 

سپیده شفق
نویسنده

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی در تلگرام