به گروه تولید محتوای دیجیتال محتوادان خوش آمدید
نماد اعتماد درگاه Pay.ir logo-samandehi

هزینه تولید محتوا برای سایت و توجیه اقتصادی آن

20 آبان
1396
هزینه تولید محتوا برای سایت

هزینه تولید محتوا برای سایت، یکی از دغدغه‌های مدیران‌ وب‌سایت‌ها و افرادی است که در فکر راه‌اندازی یک وب‌سایت هستند. در شرایط کنونی و با رشد سریع و روزافزون وب‌سایت‌ در موضوعات مختلف، کار رقابت برای دیده شدن یک سایت در موتورهای جستجو و یا همان بهینه‌سازی سایت کمی دشوار شده است. یکی از میانبرهایی که می‌توان برای بالا آوردن سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو مثل گوگل انجام داد این است که محتوای با کیفیت و سئوشده برای کلمات کلیدی مناسبی که به دقت انتخاب شده‌اند در وب سایتتان قرار دهید.
شاید شما از خود بپرسید که آیا هزینه تولید محتوا برای سایت توجیه اقتصادی دارد؟
اگر به این سوال بخواهیم خیلی کوتاه و مختصر پاسخ دهیم، باید بگوییم هزینه برای تولید محتوای باکیفیت و سئوشده نه تنها توجیه اقتصادی دارد بلکه سودآوری بالایی نیز دارد.
وب‌سایت شما زمانی ارزشمند است که افرادی که در اینترنت به دنبال خدمات یا محصولات ارائه شده توسط شما هستند، بتوانند سایتتان را پیدا کنند. این افراد معمولا اولین کاری که می‌کنند به جستجو در گوگل می‌پردازند. اگر شما به نحوی بتوانید کلمات یا عبارات کلیدی مناسبی را پیدا کنید که زیاد جستجو می‌شود اما صفحات محدودی در اینترنت با آن کلمات کلیدی وجود دارند، به کمک تولید محتوای مناسب برای آن کلمه کلیدی، حتی شاید در عرض 1 ماه بتوانید برای همان عبارت کلیدی، سایت خود را به صفحه اول بیاورید!
برای این منظور کافیست پس از پیدا کردن آن کلمه کلیدی، برای آن یک مقاله 600 الی 800 کلمه‌ای تولید و به همراه یک عکس مرتبط و یک یا دو لینک مناسب در وب‌سایت خود قرار دهید. هزینه تولید محتوا برای سایت در تیم محتوادان به گونه‌ای است که چنین مقاله‌ای بسته به نوع آن که بازنویسی باشد، تالیف، و یا ترجمه بین 12000 الی 35000 تومان است. حال آن‌که اگر شما بخواهید وب سایت خود را به سئوکار بسپارید مطمئنا هزینه بسیار بسیار بالاتری لازم است پرداخت شود.
بنابراین بازاریابی محتوایی یا همان کانتنت مارکتینگ، میانبری عالی برای دیده شدن وب‌سایت شما خواهد بود. این روش بازاریابی مجازی با حداقل هزینه، حداکثر نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت. فقط کافیست بتوانید عبارت‌های کلیدی مناسب را بیابید و برای آن‌ها محتوای سئوشده و باکیفیت تولید کنید.

سپیده شفق
نویسنده

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی در تلگرام